O firmie

Firma

Firma cateringowa Preemier działa od kilkunastu lat, zawsze staramy się sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci i nieustannie pracujemy nad swoją ofertą cateringu dla firm. Łączymy tradycję i doświadczenie z nowymi trendami i świeżymi pomysłami. Realizujemy skomplikowane logistycznie przedsięwzięcia; wspierając promocję miasta Wrocławia w staraniach o organizację EXPO 2010 dotarliśmy z cateringiem do Paryża, Strassburga oraz Brukseli. Na co dzień działamy na terenie Wrocławia i województwa Dolnośląskiego.

Organizujemy imprezy w miejscu wskazanym przez klienta, a także pomagamy w wyszukaniu odpowiedniej lokalizacji na terenie Wrocławia i województwa, od wrocławskiego rynku po górę Ślężę. Komponując menu cateringowe dla firm, każdego klienta traktujemy indywidualnie, bierzemy pod uwagę jego potrzeby, preferencje oraz budżet. Nie boimy się niekonwencjonalnych pomysłów, realizujemy zarówno małe zlecenia (serwis kanapkowy i kawowy) jak i duże (pikniki 500 +).
Wszystkie potrawy pochodzą z naszej kuchni, używamy wyłącznie naturalnych przypraw i świeżych ziół, nie zapominamy o wegetarianach.
Zawsze jesteśmy na czas, zwracamy uwagę na wizualną stronę potraw i aranżacji. Dostarczamy niezbędny sprzęt gastronomiczny, stoły bankietowe, koktajlowe, krzesła oraz kwiaty i dekoracje.


cateringfirma cateringowa

  •  

Copyright © Corsario, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: