Blog

Udane szkolenie ze smacznym cateringiem

2017-07-03

W momencie, kiedy podejmie się decyzję o organizacji szkolenia, konferencji albo innego spotkania ze współpracownikami, warto pomyśleć także o zapewnieniu optymalnych warunków. Podobne spotkania nierzadko są bardzo długie, potrafią trwać nawet kilka godzin, więc to normalne, że uczestnicy mogą zgłodnieć i nabrać ochoty na przekąski.

Więcej

Catering dla firm może nam się spodobać

2017-07-03

Jeżeli nie ma sensu, abyśmy w swojej firmie otwierali stołówkę, to warto się zastanowić nad innymi propozycjami, tak abyśmy mieli pewność, że możemy naszym pracownikom zagwarantować smaczne i zdrowe jedzenie. Im mniej będą oni głodni, tym lepiej będą pracowali, dlatego warto im zapewnić przynajmniej jeden ciepły posiłek w ciągu dnia pracy.
Więcej

Jaką firmę cateringową wynająć?

2017-07-03

Przygotowując organizację przyjęcia okolicznościowego, mamy nie lada trudne zadanie, by wybrać jak najlepszą firmę cateringową. Taka usługa jest bardzo ważna, ma wielki wpływ na postrzeganie całej imprezy. To co serwujemy naszym gościom zostanie przez nich zapamiętane na długo, nie powinniśmy więc pokpić tej sprawy, bo opinie mogą być dla nas druzgocące.
Więcej

Jaka powinna być dobra firma cateringowa?

2017-07-03

Organizacja konferencji i różnego rodzaju imprez firmowych nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Trzeba przecież zadbać o wiele spraw i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ktoś, kto zajmuje się przygotowaniem jakiegoś wydarzenia, musi mieć dobry zmysł organizatorski, aby efekt jego prac był bardzo dobry i by nie było potknięć.
Więcej

Wrocławskie Centrum Konferencyjne - 450 osób - Styczeń 2017

2017-03-02

  • 12 i 13 stycznia obsługiwaliśmy dwa eventy na terenie Wrocławksiego Centrum Konferencyjnego (kompleks Hali Stulecia)
  • 12 stycznia  lunch i przerwa kawowa dla 450 osób,
  • 13 stycznia impreza integracyjna dla 450 oósb - kolacja, bufet sałatkowy, przekąski oraz bufet kawowy
Zdjęcia (10)Więcej

Gala Boksu Zawodowego Hala Orbita - Grudzień 2016

2017-03-01

10 grudnia 2016 r. we wrocławskiej Hali Orbita obsługiwaliśmy strefę VIP - dla 200 osób -  w trakcie Gali Boksu Zawodowego Królowie Nokautu", w której w walce wieczoru Krzysztof "Diablo" Włodarczyk skrzyżował rękawice z Niemcem Leonem Hartem. 

Zdjęcia (7)Więcej

Catering, a zdrowe odżywiane.

2017-02-23

Moda na zdrowy tryb życia jest obecnie niezwykle popularna i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. Coraz więcej osób świadomie podchodzi do kwestii odżywiania i aktywności fizycznej, albowiem widzi, że przekłada się to na ich samopoczucie. Z tego powodu istotne jest, aby jak najprędzej zmienić swoje złe nawyki żywieniowe , a także w ciągu tygodnia znaleźć czas na sport.
Więcej

Copyright © Corsario, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: