O firmie

Firma cateringowa

Firma cateringowa Preemier działa od kilkunastu lat, zawsze staramy się sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci i nieustannie pracujemy nad swoją ofertą cateringu dla firm. Łączymy tradycję i doświadczenie z nowymi trendami i świeżymi pomysłami. Realizujemy skomplikowane logistycznie przedsięwzięcia; wspierając promocję miasta Wrocławia w staraniach o organizację EXPO 2010 dotarliśmy z cateringiem do Paryża, Strassburga oraz Brukseli. Na co dzień działamy na terenie Wrocławia i województwa Dolnośląskiego.

Organizujemy imprezy w miejscu wskazanym przez klienta, a także pomagamy w wyszukaniu odpowiedniej lokalizacji na terenie Wrocławia i województwa, od wrocławskiego rynku po górę Ślężę. Komponując menu cateringowe dla firm, każdego klienta traktujemy indywidualnie, bierzemy pod uwagę jego potrzeby, preferencje oraz budżet. Nie boimy się niekonwencjonalnych pomysłów, realizujemy zarówno małe zlecenia (serwis kanapkowy i kawowy) jak i duże (pikniki 500 +).
Wszystkie potrawy pochodzą z naszej kuchni, używamy wyłącznie naturalnych przypraw i świeżych ziół, nie zapominamy o wegetarianach.
Zawsze jesteśmy na czas, zwracamy uwagę na wizualną stronę potraw i aranżacji. Dostarczamy niezbędny sprzęt gastronomiczny, stoły bankietowe, koktajlowe, krzesła oraz kwiaty i dekoracje.


cateringfirma cateringowa
 • Każdy organizator oprócz zadań logistycznych musi podjąć się wyzwania organizacji i doboru odpowiedniej firmy cateringowej. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami i współpracą z wieloma kontrahentami oraz najlepszymi szefami kuchni pozwoliło nam na zagwarantowanie najwyższej jakości oferowanych usług.

  W ramach działania naszej firmy cateringowej zapewniamy zaplecze gastronomiczne podczas uroczystych gali, imprez pracowniczych, spotkań świątecznych oraz bankietów. Podczas obsługiwania takich wydarzeń gwarantujemy całościową obsługę, w której skład wchodzą:

  - zapewnienie ciągłego podawania przygotowanych potraw

  - zapewnienie odpowiedniej jakości oferowanych przez nas dań

  - pełna obsługa procesu wydawania oraz przyjmowania dań

  - kontrolowanie stanu oraz jakości oferowanych produktów

  Współpracując z wieloma klientami na terenie Wrocławia, ale również całego województwa Dolnośląskiego wypracowaliśmy skuteczne schematy działania, które pozwalają nam na osiąganie zamierzonych celów przy jednoczesnym zadbaniu o najwyższą jakość obsługi oraz produktów. Od wielu lat staramy się zapewnić naszym klientom różnorodność przygotowanych dań. Troszcząc się o różne grupy żywieniowe, pozyskujemy najwyższej jakości produkty od lokalnych gospodarzy oraz sprowadzamy świeże i egzotyczne zioła, przyprawy, które nadają naszym potrawom doskonałego smaku oraz świeżości. Współpracujemy z najlepszymi kucharzami, którzy specjalizują się w tradycyjnej i regionalnej kuchni, ale również tworzą niesamowite kompozycje oparte na najnowszych trendach kulinarnych.

Copyright © Corsario, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: